WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweRegistry Reviver
Registry Reviver ikona

Registry Reviver4.23.3.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Registry Reviver to narzędzie przeznaczone do optymalizacji pracy komputera pod kontrolą systemu Windows, które wyszukuje błędów w systemowym rejestrze i pozwala je usunąć za pomocą jednego kliknięcia myszki. Z jego pomocą możemy nie tylko naprawiać rejestr, ale również prowadzić logi z każdego procesu optymalizacji, wykluczać konkretne gałęzie rejestru, czy też przywrócić jego stan z kopii zapasowej.

Optymalizacja rejestru to sprawdzony sposób na system szybszy i stabilniejszy - praktycznie niemal każda aplikacja pozostawia w rejestrze ślad po sobie nawet w przypadku jej prawidłowego odinstalowania. Za pomocą Registry Reviver możemy pozbyć się tego typu śmieci zalegających w systemie. Obsługa programu sprowadza się do włączenia skanowania, podczas którego narzędzie bada, diagnozuje i na końcu optymalizuje rejestr. Użytkownikowi pozostaje tylko zapoznanie się z raportem po zakończeniu skanowania i kliknięcie przycisku odpowiedzialnego za naprawę odnalezionych problemów.

W programie nie znajdziemy zbyt wielu opcji, ale też nie jest to aplikacja, od której należy ich oczekiwać. Mimo to osoby chcące bardziej dopasować program do swoich potrzeb mogą zmienić takie ustawienia, jak uruchamianie Registry Reviver razem z systemem operacyjnym, włączyć lub wyłączyć tworzenie punktu przywracania systemu przed rozpoczęciem optymalizacji, czy też wybrać inny język (w tym polski).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na usunięcie maksymalnie 25 błędów rejestru. Jej okres działania został ograniczony do 30 dni od instalacji
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.65 ocen
Twoja ocena
ProducentReviverSoft
Liczba pobrań1 234
Data aktualizacji23 mar 2022
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Registry Reviver ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)