Replaio: tysiące stacji radiowych i lista ulubionych na Androidzie

Replaio: tysiące stacji radiowych i lista ulubionych na Androidzie

Replaio: tysiące stacji radiowych i lista ulubionych na Androidzie
27.06.2017 19:13

Bez względu na to, czy wolicie słuchać audycji radiowych, czy poznawać nową muzykę na Spotify, aplikacja Replaio bardzo w tym pomoże. Replaio to rozbudowany odtwarzacz stacji radiowych z całego świata, z możliwością zapisywania ulubionych utworów – także w bibliotece Spotify, jeśli są dostępne.

Replaio pozwala słuchać kilkuset stacji internetowych i AM/FM z Polski i tysięcy stacji zagranicznych. W sumie mamy do wyboru ponad 30 tysięcy stacji muzycznych, sportowych i informacyjnych w wielu językach. Aplikacja pozwala wybierać stacje z listy podzielonej na kategorie albo przeszukiwać nazwy. Nie ma tu niestety filtrów językowych, ale można spróbować znaleźć stacje nadające w wybranym kraju (funkcja jest w wersji beta).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dzięki Replaio można odkrywać zupełnie nieznane źródła muzyki, korzystając z możliwości wybierania stacji na podstawie gatunku muzycznego. Słuchanie ulubionych audycji też jest łatwiejsze, ponieważ aplikacja pozwala skonfigurować powiadomienia o cyklicznych programach. Często odwiedzane stacje można dodać do ulubionych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Co ważne, aplikacja może znacząco rozbudować bibliotekę muzyczną. Interesujące utwory można zapisywać na liście ulubionych. Można też znajdować je w katalogu Spotify i połączyć się z Last.fm, by wysyłać tam informacje o słuchanych utworach. Z pomocą przychodzi także historia odtwarzanych, gdzie można odnaleźć „tę fajną piosenkę, która leciała pół godziny temu”.

Replaio ma też możliwość wybierania jakości odtwarzanej muzyki i rozmiaru bufora oraz historię przesłuchiwanych utworów. Dobra integracja z Androidem pozwala wyświetlać okładki na ekranie blokady urządzenia. W aplikacji można też wybrać swój ulubiony kolor interfejsu. Nie zabrakło obsługi Google Cast na różne odbiorniki i automatycznego odtwarzania po podłączeniu urządzenia przez Bluetooth. Za dodatkową opłatą można korzystać z czasowego wyłącznika i budzika, a także usunąć reklamy z aplikacji.Replaio dla Androida znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)