Replaio Radio – Muzyka & Info 1.7.7

Strona główna Android Multimedia Radia internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Replaio to odtwarzacz stacji radiowych. Można w nim słuchać kilkudziesięciu stacji internetowych i AM/FM z Polski i tysięcy stacji zagranicznych. W sumie mamy wybór 30 tysięcy stacji.

Aplikacja pozwala wybierać stacje z listy podzielonej na kategorie i przeszukiwać. Można też odkrywać zupełnie nieznane źródła muzyki, korzystając z możliwości wybierania stacji na podstawie lokalizacji, sieci lub wyboru autorów aplikacji. Często odwiedzane można dodać do ulubionych, można też ustawiać przypomnienia o ulubionych audycjach w różnych stacjach.

Co ważne, aplikacja może połączyć się z Last.fm i wysyłać tam informacje o słuchanych utworach, a także ze Spotify i dodawać polubione utwory do list odtwarzania w usłudze. Można też korzystać z listy ulubionych utworów w aplikacji Replaio i tam zbierać najlepsze piosenki z różnych stacji.

Replaio ma też możliwość wybierania jakości odtwarzanej muzyki i rozmiaru bufora oraz historię przesłuchiwanych utworów. Dobra integracja z Androidem pozwala wyświetlać okładki na ekranie blokady urządzenia. W aplikacji można też wybrać swój ulubiony kolor interfejsu.

Za dodatkową opłatą można korzystać z czasowego wyłącznika i budzika. Opłata usunie także reklamy z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 13.03.2018 22:06

Jest plus 5.
No... ogólnie w życiu skomentowałem kilka rzeczy chyba. Bardzo rzadko to czynię.
Ale jestem bardzo zadowolony z tej aplikacji.
Tak.. hmmm ... i robię to w swoim interesie, bo korzystam i bardzo lubię i chciałbym żeby to nie zniknęło tylko się dalej rozwijało, czego życzę twórcom.

Co jest dobre? Wygląda (w użyciu) na lekką, prostą aplikację, szybką, w wyszukiwaniu i w łączeniu. Jest dokładnie taka jak lubię - estetyczna, minimalistyczna, konkretna. Tak. To idealne słowo które ją opisuje - "konkretna". Robi to co ma robić i robi to naprawdę dobrze. Naprawdę polecam.
Nie wiem jak wersja z reklamami, czy przeszkadzają czy nie. Po godzinie używania postawiłem "piwo" ;) Jest obiecująco.

  #1 01.12.2017 23:23

Superrr,mam to bez reklam,supeeee