r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Replaio Radio – Muzyka & Info 1.6.3

Strona główna Android Multimedia Radia internetowe

Replaio to odtwarzacz stacji radiowych. Można w nim słuchać kilkudziesięciu stacji internetowych i AM/FM z Polski i tysięcy stacji zagranicznych. W sumie mamy wybór 30 tysięcy stacji.

Galeria programu

Aplikacja pozwala wybierać stacje z listy podzielonej na kategorie i przeszukiwać. Można też odkrywać zupełnie nieznane źródła muzyki, korzystając z możliwości wybierania stacji na podstawie lokalizacji, sieci lub wyboru autorów aplikacji. Często odwiedzane można dodać do ulubionych, można też ustawiać przypomnienia o ulubionych audycjach w różnych stacjach.

Co ważne, aplikacja może połączyć się z Last.fm i wysyłać tam informacje o słuchanych utworach, a także ze Spotify i dodawać polubione utwory do list odtwarzania w usłudze. Można też korzystać z listy ulubionych utworów w aplikacji Replaio i tam zbierać najlepsze piosenki z różnych stacji.

Replaio ma też możliwość wybierania jakości odtwarzanej muzyki i rozmiaru bufora oraz historię przesłuchiwanych utworów. Dobra integracja z Androidem pozwala wyświetlać okładki na ekranie blokady urządzenia. W aplikacji można też wybrać swój ulubiony kolor interfejsu.

Za dodatkową opłatą można korzystać z czasowego wyłącznika i budzika. Opłata usunie także reklamy z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak słuchać stacji radiowych i podcastów na komputerze i smartfonie?

65
OPROGRAMOWANIE 21.12.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Mogłoby się wydawać, że w dobie Spotify i innych usług streamgowych, słuchanie radia na komputerze lub smartfonie odchodzi w niepamięć. Błąd, radio wciąż ma się dobrze, wciąż jest dużo stacji i wciąż można znaleźć tam świetną muzykę i niepowtarzalny nastrój. To nie koniec, bowiem stacje radiowe dostarczają także innych treści, których próżno szukać wśród usług streamingowych, nastawionych wyłącznie na muzykę. Nie będziemy jednak opisywać przewag radia nad Spotify, nie będziemy też wymieniać zalet i wad. Skupimy się na tym, jak słuchać radia na komputerze, smartfonie oraz jak wygodnie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 01.12.2017 23:23

Superrr,mam to bez reklam,supeeee

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.