MacOSNarzędziaInne narzędziaRestorer Ultimate
Restorer Ultimate ikona

Restorer Ultimate3.1.5283

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Restorer Ultimate to kompleksowe narzędzie do przywracania danych.

Po uruchomieniu Restorer Ultimate należy wskazać określony dysk twardy, partycję lub zewnętrzny nośnik danych. Dopiero teraz musimy wybrać opcję lokalizowania plików, które można odzyskać. Jeśli nie zostały one wyszukane, powinniśmy spróbować jeszcze przeprowadzić dogłębne skanowanie. Wykonywanie tych operacji nie jest problematyczne, gdyż program działa w formie przejrzystego kreatora, dzięki czemu z obsługą Restorer Ultimate poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy.

Restorer Ultimate w wersji dla systemów operacyjnych Windows wspiera następujące systemy plików: FAT/FAT16/FAT32/exFAT/NTFS/NTFS5 i ReFS. Ponadto znajdziemy tu również możliwość odzyskiwania danych z macierzy RAID z intuicyjnym kreatorem, automatycznym rozpoznawaniem parametrów RAID 5 i RAID 6, kontrolą spójności i wieloma innymi rozwiązaniami.

Warto wspomnieć, że Restorer Ultimate pozwala na odzyskiwanie plików i folderów na komputerze, gdzie został zainstalowany, a dodatkowo oferuje możliwość pracy w trybie zdalnym.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentbitMart, Inc.
Liczba pobrań59
Data aktualizacji2 paź 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Restorer Ultimate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)