AndroidGrafika i fotografiaRobienie zdjęćRetrica
Retrica ikona

Retrica7.6.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Retrica jest aplikacją, dzięki której każdy entuzjasta fotografii zrobi zdjęcie w stylu retro. Twórcy aplikacji określają ją jako idealny program do robienia tzw. selfies, czyli zdjęć samego siebie. Retrica w założeniu przypomina dużo bardziej znaną aplikację – Instagram.

Po zrobieniu zdjęcia swojej twarzy lub innych obiektów możliwe jest nałożenie jednego z ponad 80 różnorakich filtrów. Owe filtry odmienią zdjęcie, które będzie wyglądało na zrobione kilkadziesiąt lat temu. Użytkownik może bezproblemowo rozmyć zdjęcie lub nałożyć efekt sepii. Aby fotograf – amator mógł zrobić perfekcyjne zdjęcie, Retricę wyposażono w auto – focus, samowyzwalacz i kreator ramek. Do zdjęć domyślnie dodawany jest znak wodny z logiem aplikacji. Może on być jednak zmieniony lub całkowicie wyłączony.

Programowi brakuje polskiej wersji językowej, jednak aplikacja nie jest skomplikowana i nawet laicy nie powinni mieć problemów, aby zrobić idealne zdjęcie. Część funkcji jest dostępna po wykupieniu pakietu premium.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentRetrica, Inc.
Liczba pobrań25 690
Data aktualizacji8 cze 2024
Rozmiar pliku16.00 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaTestowa (shareware)
Retrica ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)