iOSGrafika i fotografiaRobienie zdjęćRetrica
Retrica ikona

Retrica7.3.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Retrica jest aplikacją, dzięki której każdy entuzjasta fotografii zrobi zdjęcie w stylu retro. Twórcy aplikacji określają ją jako idealny program do robienia tzw. selfies, czyli zdjęć samego siebie. Retrica w założeniu przypomina dużo bardziej znaną aplikację – Instagram.

Po zrobieniu zdjęcia swojej twarzy lub innych obiektów możliwe jest nałożenie jednego z ponad 80 różnorakich filtrów. Owe filtry odmienią zdjęcie, które będzie wyglądało na zrobione kilkadziesiąt lat temu. Użytkownik może bezproblemowo rozmyć zdjęcie lub nałożyć efekt sepii. Aby fotograf – amator mógł zrobić perfekcyjne zdjęcie, Retricę wyposażono w auto – focus, samowyzwalacz i kreator ramek. Do zdjęć domyślnie dodawany jest znak wodny z logiem aplikacji. Może on być jednak zmieniony lub całkowicie wyłączony.

Programowi brakuje polskiej wersji językowej, jednak aplikacja nie jest skomplikowana i nawet laicy nie powinni mieć problemów, aby zrobić idealne zdjęcie. Część funkcji jest dostępna po wykupieniu pakietu premium.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRetrica, Inc.
Liczba pobrań23
Data aktualizacji23 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Retrica ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)