WindowsMultimediaInne programy multimedialneREW

REW5.19

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

REW to darmowe narzędzie przeznaczone do akustyki pomieszczeń. Aplikacja sprawdzi się między innymi wśród osób, które zamierzają otworzyć studio nagrań.

Powyższe nie oznacza jednak, że REW skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów, bo programu można użyć także w sytuacji, kiedy chcemy zadbać o jak najlepszą jakość dźwięku w naszym kinie domowym, by dowiedzieć się, gdzie najlepiej umieścić głośniki czy subwoofery.

REW pozwala na generowanie testowych sygnałów dźwiękowych, oferuje możliwość pomiaru SPL i nie tylko. Narzędzie umożliwia również generowanie rozmaitych wykresów (przede wszystkim wodospadowych), a także obliczanie czasu pogłosu i parametrów Thiele-Small.

Warto pamiętać, przy przed rozpoczęciem testów odpowiednio ustawić mikrofon USB (zalecany jest UMIK-1 miniDSP), a w trakcie korzystania z aplikacji REW ustawić długość pomiaru na jak najdłuższą.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJohn Mulcahy
Liczba pobrań502
Data aktualizacji24 sty 2019
Rozmiar pliku33.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)