WindowsBezpieczeństwoProgramy antywirusoweRising Antivirus Free Edition
Rising Antivirus Free Edition ikona

Rising Antivirus Free Edition23.1.84.13

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rising Antivirus Free Edition to bezpłatny program antywirusowy przeznaczony do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z Internetu. Aplikacja zabezpiecza system operacyjny przed groźnymi wirusami, rootkitami, koniami trojańskimi, robakami i innymi szkodliwymi aplikacjami.

Program został wyposażony w nowoczesną technologię do ochrony komputera w czasie rzeczywistym, a także w zaawansowany skaner do wykrywania i usuwania różnych szkodników. Oferuje prosty i przejrzysty interfejs oraz prostotę w obsłudze. Posiada trzy różne tryby skanowania – szybki, dowolny oraz pełny. Po ukończeniu skanowania, wyświetla szczegółową listę wykrytych zagrożeń, które następnie możemy w szybki sposób całkowicie usunąć z dysku twardego.

Oprogramowanie antywirusowe korzysta również ze specjalnej funkcji (Rising Cloud Security), uruchamiającej podejrzane pliki lub aplikacje w odizolowanym, wirtualnym środowisku, w którym dokładnie analizuje i sprawdza czy stanowią one zagrożenie dla systemu operacyjnego. Program automatycznie przechwytuje i usuwa wszystkie wirusy, w momencie wykrycia ich podczas otwierania plików lub zarchiwizowanych danych pobranych z Internetu.

Rising Antivirus sprawdza i chroni wszystkie przychodzące wiadomości wraz z dołączonymi załącznikami drogą elektroniczną, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas przeglądania stron internetowych i przy podłączaniu nośników danych przez wyjście USB.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.3143 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań20 842
Data aktualizacji13 lis 2019
Rozmiar pliku46.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Rising Antivirus Free Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (181)