WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceRKill
RKill ikona

RKill2.9.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

RKill to niewielkie narzędzie do ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem, użyteczne w przypadkach kiedy komputer został już zainfekowany przez malware. Pozwala ono dezaktywować w systemie szkodliwe procesy i komponenty, które blokują możliwość uruchomienia innych programów - w tym oprogramowania antywirusowego.

Narzędzie jest bezobsługowe i działa w trybie tekstowym z poziomu wiersza poleceń. Po uruchomieniu wyszukuje, a następnie wyłącza szkodliwe usługi i procesy systemowe, usuwa z rejestru Windows wpisy utworzone przez malware, a także resetuje powiązania plików EXE, COM i BAT. W przypadku operowania na rejestrze systemowym RKill automatycznie wykonuje jego kopię, którą w razie niepowodzenia można przywrócić w dowolnym momencie.

RKill jest narzędziem w pełni bezpiecznym i nie należy się obawiać, że wyrządzi ono w systemie jakiekolwiek szkody. Wszystkie wykonywane przez program działania, mają na celu umożliwienie uruchomienia np. oprogramowania antywirusowego, które z kolei da użytkownikowi możliwość trwałego usunięcia z komputera wszystkich wykrytych szkodników. Po zakończeniu swojego działania narzędzie wyświetla raport, zawierający informacje o wszystkich wykrytych i dezaktywowanych składnikach malware.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.418 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań69 493
Data aktualizacji26 lip 2017
Rozmiar pliku1.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
RKill ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)