MacOSProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychRocketCake

RocketCake4.7

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RocketCake to darmowy edytor stron internetowych, który nie wymaga umiejętności programowania i adresowany jest zarówno do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników.

Za pomocą RocketCake można przygotować interaktywne strony internetowe przy użyciu zaledwie kilku kliknięć myszą – program jest bardzo łatwy w obsłudze i oferuje wsparcie niemal wszystkich obiektów HTML, takich jak: galerie zdjęć, pokazy slajdów, stylowe przyciski, gradienty, a nawet materiały wideo czy dźwięki audio.

Poszczególne operacje są przeprowadzane w oparciu o edytor WYSIWYG, co sprawia, że użytkownik widzi na bieżąco wprowadzane elementy czy też poprawki. Swój projekt może zobaczyć nie tylko na komputerze, ale w dowolnym momencie uruchomić go również na wybranym urządzeniu przenośnym.

RocketCake w zdecydowanej większości przypadku korzysta z techniki "przeciągnij i upuść" i nie wymaga znajomości HTML i CSS (odpowiedni kod źródłowy jest generowany automatycznie i może posłużyć także jako podstawa do stworzenia bardziej skomplikowanej witryny sieciowej).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAmbiera
Liczba pobrań118
Data aktualizacji30 wrz 2022
Rozmiar pliku13.37 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)