WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychRohos Mini Drive
Rohos Mini Drive ikona

Rohos Mini Drive3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Rohos Mini Drive pozwala na zabezpieczenie hasłem wybranej pamięci USB poprzez stworzenie ukrytej lub zaszyfrowanej partycji na dysku.

Program idealnie sprawdza się, gdy dysponujemy określoną liczbą plików i nie chcemy, by zostały one odczytane przez niepowołanych użytkowników. Mowa chociażby o tajnych dokumentach firmowych czy też autorskich, jeszcze niewydanych tekstach (np. wstępna wersja przygotowywanej książki). Wystarczy jedno kliknięcie, by zapisać utworzony plik. Rohos Mini Drive "w locie" zajmuje się automatycznym szyfrowaniem danych.

Rohos Mini Drive jest bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku mniej, jak i bardziej doświadczonych odbiorców. Zawiera intuicyjny kreator, który automatycznie wykrywa dysk flash USB i definiuje właściwości zaszyfrowanej partycji.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań914
Data aktualizacji7 cze 2019
Rozmiar pliku20.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Rohos Mini Drive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)