WindowsNarzędziaInne narzędziaRollBack RX Home Edition

RollBack RX Home Edition11.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RollBack RX Home Edition to bezpłatne narzędzie przeznaczone dla systemu Windows, stanowiące odpowiednik znanego z systemów firmy Apple mechanizmu Time Machine.

Program umożliwia wykonanie tzw. migawki (ang. snapshot), zawierającej dane dotyczące nie tylko plików systemowych, ale również danych użytkownika, a także skorzystanie z niej w razie potrzeby, również w przypadku braku możliwości uruchomienia Windows. Ciekawym mechanizmem jest Harmonogram Zadań, dzięki któremu można zaplanować automatyczne wykonanie migawki systemu - jednorazowo i/lub w określonym przedziale czasowym, np. co określoną ilość godzin, dni, tygodni, miesięcy.

W celu skorzystania z kopii danego pliku znajdującego się w kopii zapasowej (migawce) nie jest wymagane odtworzenie migawki w całości. RollBack może być uruchamiany zarówno na systemie fizycznym, jak również na maszynach wirtualnych.

Uwaga!

  • Wersja Home pozwala na utworzenie maksymalnie 7 migawek (snapshotów) systemu.
  • Program instaluje własny bootloader. Oznacza to, że jeśli na komputerze jest zainstalowany już niestandardowy bootloader, np. TrueCrypt Boot Loader, może skutkować to brakiem możliwości uruchomienia systemu operacyjnego.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań591
Data aktualizacji25 kwi 2019
Rozmiar pliku16.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)