bEExRqxx
RollerCoaster Tycoon Classic ikona

RollerCoaster Tycoon Classic

Strona głównaiOSGrySymulatoryRollerCoaster Tycoon Classic
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RollerCoaster Tycoon Classic to mobilne wydanie klasycznej gry, łączące najlepsze cechy cenionego RollerCoaster Tycoon i RollerCoaster Tycoon 2. To strategiczna symulacja wesołego miasteczka, w której celem gracza jest zarządzanie finansami, rozbudowa parku rozrywek i dbanie o nastroje klientów.

bEExRqxz

Celem jest budowa wesołego miasteczka, które będzie rentowne i przyciągnie jak najwięcej klientów. Efektem ubocznym jest możliwość budowania niezwykłych, pokręconych kolejek górskich, z których znana jest seria. RTC Classic przypomina pierwsze wersje gry, przypomina ich niebanalną grafikę, rozbudowaną fabułę, a przy tym została bardzo dobrze przystosowana do grania na urządzeniach mobilnych.

W grze można samodzielnie projektować kolejki górskie, korzystając z intuicyjnych narzędzi, albo skorzystać z dostarczonych w grze projektów. Klienci parku będą zadowoleni także jeśli będą mogli na jego terenie skorzystać z domu strachów, gastronomii, łagodniejszych kolejek, a jeśli part się zbytnio rozrośnie, trzeba będzie zadbać też o transport dla gości. Od gracza zależeć będą wynagrodzenia pracowników, ceny biletów, marketing i wygląd parku. Do wyboru jest kilka scenerii, w których można osadzić wesołe miasteczko.

W grze znalazło się 95 scenariuszy z oryginalnych gier RCT i oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Gra kosztuje 6 euro, a dodatkowo można do niej dokupić 3 DLC.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentAtari
Liczba pobrań346
Data aktualizacji20 gru 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
RollerCoaster Tycoon Classic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEExRqyv