MacOSGrySymulatoryRoyal Story

Royal Story

  • Slider item

Royal Story to kolejna przeglądarkowa gra farmerska, której akcja toczy się w średniowieczu a fabuła przeplata się czarodziejskimi wątkami. Tytuł dostępny jest w modelu „free-to-play” i dostępny jest bez instalacji z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Zawarty w Royal Story wątek fabularny sprawia, że wcielamy się w królewskiego potomka, którego celem jest odwrócenie klątwy rzuconej przed laty i powodującej utratę radości życia przez mieszkańców królestwa. W zasadzie to jedyny aspekt, który odróżnia tytuł od innych przeglądarkowych symulatorów farmy.

Rozgrywka charakteryzuje się tradycyjnym i przystępnym modelem, w którym zadaniem gracza jest rozbudowa królestwa i wykonywanie zadanych misji. W jej trakcie przyjdzie nam uprawiać różnego typu rośliny, hodować wiele gatunków zwierząt, produkować różnego typu przetwory i wykonywać narzucone na nas zadania. Większość z nich wymagać będzie stawiania nowych budynków i ich sukcesywnej rozbudowie.

W Royal Story nie zabrakło trybu społecznościowego, dzięki któremu gracze nawzajem mogą odwiedzać swoje królestwa, prosić o wsparcie i udzielać go innym użytkownikom. Twórcy gry zadbali o wyśmienitą, bajeczną oprawę audio-wizualną.

Kluczowe cechy gry:

  • prosty symulator framy w średniowieczu
  • wiele zadań i misji do wykonania
  • spora ilość roślin i zwierząt do hodowli
  • gra przeplata się z wątkiem fabularnym
  • bajkowa oprawa audio-wizualna
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlinga
Liczba pobrań9
Data aktualizacji28 sie 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)