Rozdajemy kolejne licencje — dzisiaj TrustPort Tools 2013

Rozdajemy kolejne licencje — dzisiaj TrustPort Tools 2013

Redakcja
27.09.2012 11:21

Kontynuujemy naszą akcję przygotowaną z firmą Marken, dzięki której przez dwa tygodnie rozdajemy łącznie kilka tysięcy licencji na oprogramowanie zabezpieczające i narzędziowe TrustPort.

Podobnie jak poprzednio, kiedy rozdawaliśmy licencje na TrustPort Total Protection 2013, nie ma żadnych haczyków — poczynając od teraz, wszyscy zalogowani użytkownicy, którzy przypną nasz serwis do paska zadań w systemie Windows 7 lub Windows 8 będą mogli zarejestrować się i otrzymać konkursową licencję na program TrustPort Tools 2013, bez dodatkowych pytań. Jeśli nie macie systemu Windows 7 lub Windows 8, to jeszcze nic straconego. Od godziny 20:00 uruchamiamy rejestrację dla wszystkich zainteresowanych, do wyczerpania limitu. Wtedy jednak konkurencja będzie na pewno znacznie większa, lepiej więc się pospieszyć...

Aby przypiąć dobreprogramy, wystarczy w przeglądarce Internet Explorer 9 (lub 10) przeciągnąć ikonkę z ludkiem (tę małą z paska adresu) na pasek zadań lub menu Start. Uzyskacie w ten sposób łatwy dostęp do serwisu, a kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonkę zdradzi zagadkę - jumplistę, czyli menu z linkami do popularnych części serwisu oraz do aplikacji, którą dla Was przygotowaliśmy. TrustPort Tools to z kolei interesująca pozycja, której możliwości obejmują m.in. archiwizację i szyfrowanie danych (także w postaci zaszyfrowanych kontenerów), a także trwałe usuwanie plików (aż 8 metod niszczenia danych).

Formularz konkursowy dostępny jest na specjalnej podstronie i naturalnie w jumpliście. Obecnie rejestracja możliwa jest tylko w przypadku osób, które wywołają ją z poziomu przypiętej witryny. Od godziny 20:00 formularz zostanie otwarty publicznie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)