Rozdajemy kolejne licencje — dzisiaj TrustPort USB Antivirus 2013

Rozdajemy kolejne licencje — dzisiaj TrustPort USB Antivirus 2013

Rozdajemy kolejne licencje — dzisiaj TrustPort USB Antivirus 2013
Redakcja
03.10.2012 11:16

Kontynuujemy naszą akcję przygotowaną z firmą Marken, dzięki której przez dwa tygodnie rozdajemy łącznie kilka tysięcy licencji na oprogramowanie zabezpieczające i narzędziowe TrustPort.

Podobnie jak poprzednio, nie ma żadnych haczyków — poczynając od teraz, wszyscy zalogowani użytkownicy, którzy przypną nasz serwis do paska zadań w systemie Windows 7 lub Windows 8 będą mogli zarejestrować się i otrzymać konkursową licencję na program TrustPort USB Antivirus 2013, bez dodatkowych pytań. Jeśli nie macie systemu Windows 7 lub Windows 8, to jeszcze nic straconego. Od godziny 20:00 uruchamiamy rejestrację dla wszystkich zainteresowanych, do wyczerpania limitu. Wtedy jednak konkurencja będzie na pewno znacznie większa, lepiej więc się pospieszyć...

Obraz

Aby przypiąć dobreprogramy, wystarczy w przeglądarce Internet Explorer 9 (lub 10) przeciągnąć ikonkę z ludkiem (tę małą z paska adresu) na pasek zadań lub menu Start. Uzyskacie w ten sposób łatwy dostęp do serwisu, a kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonkę zdradzi zagadkę - jumplistę, czyli menu z linkami do popularnych części serwisu oraz do aplikacji, którą dla Was przygotowaliśmy. TrustPort USB Antivirus to z kolei nie tylko przenośna wersja desktopowej edycji antywirusa — jest to mobilne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo danych podczas korzystania z zewnętrznych urządzeń przenośnych USB. Podstawowe funkcje aplikacji to ochrona antywirusowa i antyspyware, skanowanie dowolnego komputera, szyfrowanie i całkowite usuwanie danych.

Formularz konkursowy dostępny jest na specjalnej podstronie i naturalnie w jumpliście. Obecnie rejestracja możliwa jest tylko w przypadku osób, które wywołają ją z poziomu przypiętej witryny. Od godziny 20:00 formularz zostanie otwarty publicznie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)