Rozdajemy najnowsze gry Electronic Arts w akcji MikołEAj

Rozdajemy najnowsze gry Electronic Arts w akcji MikołEAj

Rozdajemy najnowsze gry Electronic Arts w akcji MikołEAj
24.12.2013 20:00

Pod choinkami w domach już pewnie zalega wiele prezentów, ale my wraz z Electronic Arts mamy jeszcze coś dla komputerowców. W ramach akcji MikołEAj możecie od nas otrzymać kod na pobranie z cyfrowego sklepu Origin jednej z najnowszych produkcji EA. Wspólnie z wydawcą przygotowaliśmy po 15 kodów na Battlefielda 4, Need for Speed: Rivals oraz FIFA 14, a także 5 na SimCity wraz z dodatkiem Miasta Przyszłości. Łącznie do wzięcia jest więc równo 50 gier. Co trzeba zrobić, żeby móc liczyć na coś dla siebie?

Nie chodzi o udowadnianie, że było się grzecznym, popisywanie się swą świąteczną poezją, ani odpowiadanie na jakiekolwiek pytania. Prosimy po prostu o wyraźne wypunktowanie w komentarzu 3 funkcji albo cech platformy Origin, które uważacie za jej zalety, poszczególne z tych wyborów krótko też uzasadniając. Do tego warto wspomnieć, którą z gier z akcji chcielibyście najbardziej otrzymać, a którą w dalszej kolejności. Postaramy się to w miarę możliwości wziąć pod uwagę w późniejszym losowaniu.

Akcja MikołEAj otwarta jest na wszystkich zarejestrowanych i zalogowanych czytelników portalu dobreprogramy. Możecie w niej brać udział od dzisiaj, czyli 24 grudnia, do końca roku. Zwycięzcy do 7 stycznia powinni w zakładce z licencjami w profilach znaleźć kody na pobranie swoich gier z Origin. W losowaniu będziemy brali pod uwagę wyłącznie komentarze spełniające wyżej wymienione założenia. Nie ma limitu komentarzy, ale liczy się tylko pierwszy wpisujący się w założenia akcji. Innymi słowy kolejne nie zwiększają szans użytkownika na wygraną. W przypomnieniu sobie funkcji platformy na pewno pomogą liczne materiały wideo przygotowane dla graczy przez Electronic Arts.

Origin : Twoje Centrum Gier

MikołEAj w pigułce:Rozdajemy kody na w sumie 50 gier PC, w tym 15x Battlefielda 4, 15x Need for Speed: Rivals, 15x FIFA 14 oraz 5x SimCity z dodatkiem Miasta Przyszłości Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu wypunktowali 3 funkcje lub cechy platformy Origin, które uważają za jej zalety, poszczególne z tych wyborów krótko uzasadniającAkcja trwa od 24 do 31 grudnia. Do 7 stycznia zwycięzcy powinni znaleźć kody na gry w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (754)