Rozdajemy zaproszenia na film Silent Hill: Apokalipsa 3D!

Rozdajemy zaproszenia na film Silent Hill: Apokalipsa 3D!

Redakcja
31.10.2012 17:49, aktualizacja: 31.10.2012 23:34

Już pojutrze na ekrany kin wejdzie kolejny tytuł zainspirowany kultową serią gier Silent Hill. Z tej okazji mamy dla Was małą niespodziankę!

Wspólnie z dystrybutorem filmu Silent Hill: Apokalipsa 3D przygotowujemy zamknięty pokaz dla czytelników portalu dobreprogramy. Odbędzie się on we wtorek, 6 listopada o godzinie 17:15 we wrocławskim kinie Cinema-City Korona (ul. Krzywoustego 126C). Będzie to unikalna okazja nie tylko aby wspólnie obejrzeć trzymający w napięciu horror, ale także by po prostu spotkać się w gronie redakcji i czytelników. Dodatkowo, przy okazji seansu, będzie można zdobyć bezcenne koszulki dobrychprogramów ;)

Silent Hill: Apokalipsa 3D - zwiastun PL

Film Silent Hill: Apokalipsa 3D oparto o kultową serię gier utrzymanych w klimacie horroru. Jednak ten film to więcej niż zwykła adaptacja, a to dzięki fabule skrojonej na miarę dużego ekranu. Choć Silent Hill: Apokalipsa 3D jest kontynuacją filmu Silent Hill z 2006 roku, tytuł ten może być odbierany jako osobna produkcja, która ma szansę zainteresować nową grupę widzów, wywołując nie tylko dreszcze strachu, ale także trafiając do ich wrażliwości – zarówno tych, dla których świat Silent Hill nie jest obcy, jak i tych, którzy dopiero go odkrywają. Scenariusz napisał Michael J. Bassett, który objął także fotel reżysera. Zagrali znani z pierwszej części Sean Bean, Deborah Kara Unger i Radha Mitchell. Pojawiły się również nowe twarze: Adelaide Clemens i Kit Harington oraz uznani aktorzy Carrie-Anne Moss i Malcolm McDowell. Portal dobreprogramy jest jednym z patronów medialnych filmu.

Co trzeba zrobić aby zdobyć zaproszenie? Wystarczy posiadać konto w portalu, zalogować się i wypełnić prosty formularz. Można wybrać zaproszenie dla jednej lub dwóch osób. Żadnych pytań typu „audiotele”, żadnych „kruczków” – po prostu: kto pierwszy, ten lepszy! W puli czeka 166 wejściówek. Zainteresowanych odsyłamy do specjalnej podstrony, na której można przesłać swoje zgłoszenie.

Aktualizacja, 31.10.2012, 20:20

Zaproszenia wstępnie rozdysponowane. Wszystkich, którzy chcieliby wybrać się na pokaz, w dalszym ciągu zachęcamy do zgłaszania chęci na wspomnianej podstronie. Zgłoszenia będą bowiem jeszcze weryfikowane, ponadto doświadczenie uczy, że sporo osób zgłasza się „na wyrost”, a ostatecznie z róźnych powodów rezygnuje. Takie zaproszenia zostaną przekazane osobom na liście rezerwowej. Ponadto — dla wyrównania szans — kilka ekstra zaproszeń rozlosujemy wśród wszystkich zgłoszeń.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (90)