Rozstrzygamy konkurs na motyw Opery — kto pojedzie na HotZlot?

Rozstrzygamy konkurs na motyw Opery — kto pojedzie na HotZlot?

Redakcja
03.07.2012 16:47, aktualizacja: 04.07.2012 13:21

Rejestracja na tegoroczny HotZlot została już zakończona, ale mimo tego dla jeszcze jednej osoby mamy miłą niespodziankę :-) Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzcę konkursu na motyw graficzny dla przeglądarki Opera, który otrzyma nagrodę w postaci wejściówki na to wyjątkowe spotkanie!

Przypomnijmy pokrótce, na czym polegał nasz minikonkurs. Zasady były bardzo proste: wystarczyło przygotować motyw do wykorzystania w przeglądarce Opera. Motywy naturalnie mogły być okolicznościowe — szczególnie zachęcaliśmy do tworzenia prac związanych z tegorocznym HotZlotem czy po prostu z portalem dobreprogramy. Zwycięska skórka idealnie wpisuje się w te założenia: zainteresowała nas pomysłem, spodobał nam się też jej minimalizm, przejrzystość i schludność, co w przypadku tła przeglądarki jest bardzo ważne. Autorowi motywu — użytkownikowi podpisującemu się nickiem nie_mam_loginu — serdecznie gratulujemy wygranej i... do zobaczenia na tegorocznym HotZlocie, to już za kilka dni :-) A oto nagrodzony motyw w całej okazałości:

Zwycięski motyw wkrótce pojawi się w oficjalnej galerii motywów Opery i każdy będzie mógł go sobie zainstalować. Tymczasem wraz z partnerem HotZlotu, firmą Opera Software, bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszej akcji!

Aktualizacja, 04.07.2012 13:20

Nagrodzony motyw jest już dostępny do pobrania z oficjalnej galerii motywów Opery. Polecamy! :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)