WindowsInternet i komunikacjaCzytniki RSSRSS Bandit

RSS Bandit1.9.0.1002

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rozbudowany czytnik RSS o wyglądzie wzorowanym na Microsoft Outlook 2003. Dzięki temu, a także polskojęzycznemu interfejsowi RSS Bandit nie sprawi żadnych kłopotów w użytkowaniu, nawet mniej wprawionym użytkownikom.

Program udostępnia wiele pożytecznych funkcji - m.in. pozwala na przechowywanie listy kanałów na innych komputerach, dzielenie się nimi z innymi użytkownikami, wyszukiwanie (zarówno nowych kanałów jak i treści w subskrybowanych wiadomościach) i wiele innych. RSS Bandit posiada wbudowaną przeglądarkę internetową dzięki czemu można szybko dotrzeć do informacji uzyskanej poprzez kanał RSS.

Uwaga!

  1. RSS Bandit wymaga zainstalowanego w systemie bibliotek .NET Framework. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
  1. W systemach Windows 95/98/NT/2000/XP program może wymagać zainstalowania programu Windows Installer, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
  1. Kod źródłowy programu można pobrać na stronie producenta.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.99 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań28 953
Data aktualizacji22 wrz 2010
Rozmiar pliku10.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)