bEUiQlKd

RSS Bandit1.9.0.1002

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rozbudowany czytnik RSS o wyglądzie wzorowanym na MicrosoftOutlook 2003. Dzięki temu, a także polskojęzycznemu interfejsowiRSS Bandit nie sprawi żadnych kłopotów w użytkowaniu, nawet mniejwprawionym użytkownikom.

bEUiQlKf

Program udostępnia wiele pożytecznychfunkcji - m.in. pozwala na przechowywanie listy kanałów na innychkomputerach, dzielenie się nimi z innymi użytkownikami,wyszukiwanie (zarówno nowych kanałów jak i treści w subskrybowanychwiadomościach) i wiele innych. RSS Bandit posiada wbudowanąprzeglądarkę internetową dzięki czemu można szybko dotrzeć doinformacji uzyskanej poprzez kanał RSS.

Uwaga!

  1. RSS Bandit wymaga zainstalowanego w systemie bibliotek .NETFramework. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dzialePROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
  1. W systemach Windows 95/98/NT/2000/XP program może wymagać zainstalowania programu Windows Installer, który można pobrać wdziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
  1. Kod źródłowy programu można pobrać na stronie producenta.
Udostępnij
RSS Bandit 1.9.0.1002wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.89 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań28 910
Data aktualizacji22 wrz 2010
Rozmiar pliku10.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUiQlKp
Komentarze (14)
bEUiQlLb