Running Sheep na weekend

Running Sheep na weekend

Redakcja
02.03.2012 17:41

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Running Sheep - świetną grę logiczną, w której będzie trzeba wykazać się sprytem, spostrzegawczością i dużym refleksem.

Podróżujące gdzieś w przestrzeni kosmicznej owce, mające zapewne służyć jakimś eksperymentom, niespodziewanie wydostają się na wolność. Przeczuwając swój los starają się jak najszybciej opuścić złowieszcze miejsce.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("RunningSheeps360mp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 111, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"RunningSheeps-360.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120302170621.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/RunningSheeps-360.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/RunningSheeps-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/RunningSheeps-360.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/RunningSheeps-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Zadaniem gracza jest pokierowanie sympatycznym stadkiem w taki sposób, by jak największą liczbę zwierząt doprowadzić do wyjścia. Zadanie jednak nie okazuje się takie proste. Na powykręcanych trasach znajduje się szereg przeszkód, które skutecznie utrudniają ucieczkę, a każdy nie do końca przemyślany i zaplanowany ruch grozi upadkiem w przepaść.

Zwierzętom na drodze stają również mechaniczni pogromcy owiec. Z nimi na prawdę nie ma żartów, żadna super owca nie da im rady, ale czego nie można siłą, można przecież załatwić rozumem. Należy w taki sposób posługiwać się dostępnymi narzędziami, by w pierwszej kolejności zrzucić z platformy roboty, a następnie przekierować zwierzęta do wyjścia uważając na pozostałe niedogodności.

W Running Sheep oddano nam do dyspozycji nieskończoną możliwość powtórzeń każdego układu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że rozgrywka każdorazowo odbywa się na czas, dawka emocji jaką dostarcza gra jest odpowiednio wysoka. Dodatkowo tytuł stanowi ciekawe połączenie aspektów logicznych z umiejętnością szybkiego planowania i podejmowania właściwych decyzji. Ta pozycja to nic innego jak myślenie na czas. Gra posiada również bardzo dobrą oprawę audiowizualną oraz sprawia wrażenie dopracowanej w szczegółach. Powinna przypaść do gustu zwolennikom komputerowych łamigłówek i nie tylko.

Grę Running Sheep można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy również do gry w Microsoft Flight - tworzony od trzech lat przez Microsoft symulator lotów, który jest już oto dostępny do pobrania za darmo! Wersja podstawowa produktu oferuje możliwość zwiedzenia Wielkiej Wyspy na Hawajach zza sterów eksperymentalnego samolotu ICON A5.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję niecodziennej produkcji wyraźnie inspirowanej japońskimi kreskówkami, czyli Asura's Wrath, a także zapowiedzi dwóch pozycji tworzonych z myślą o sensorze Kinect - nieźle zakręconym Diabolical Pitch, jak również pełnego mocy Kinect Star Wars.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)