iOSZdrowie i aktywnośćTreningRuntastic Six Pack Abs Workout, Trainer & Core Exercises
Runtastic Six Pack Abs Workout, Trainer & Core Exercises ikona

Runtastic Six Pack Abs Workout, Trainer & Core Exercises

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runtastic Six Pack Abs Workout wspierający ćwiczenia nad mięśniami brzucha. Aplikacja daje dostęp do planów treningowych, które pozwalają na regularne i przemyślane treningi bez konieczności chodzenia np. na siłownię.

W aplikacji znajdziemy podstawowy plan treningowy, który twórcy rozpisali na 10 dni. Na każdy dzień przewidziano cztery serie ćwiczeń, z których każde dotyczą innej partii mięśni brzucha. Po pobraniu programu Runtastic Music Player, ćwiczeniom może towarzyszyć muzyka, którą sterować będziemy bezpośrednio z aplikacji do ćwiczeń. Program pozwala też kupić specjalnie ułożone playlisty muzyczne, które mają motywować do ćwiczeń, a ich cena mieści się w przedziale od 1 do 3 euro. To jednak dodatkowa funkcja, która nie stanowi o istocie aplikacji Runtastic Six Pack Abs Workout. Na użytkownika czeka też kilka filmów instruujących, jak wykonywać poprawnie wybrane ćwiczenia oraz motywujące cytaty.

Aplikacja Runtastic Six Pack Abs Workout jest darmowa, ale w tej wersji nie udostępnia wszystkich możliwości. Te czekają na użytkownika po wykupieniu wersji Pro za ok. 5 euro lub po opłaceniu abonamentu w usłudze Runtastic Gold. Wtedy z aplikacji znikają reklamy, pojawia się za to dostęp do trzech poziomów trudności w ćwiczeniach, możliwość dodawania własnych planów treningowych, zaawansowane statystyki i dodatkowe porady motywujące.

Program działa na iPhone'ach oraz iPadach, wspiera też zegarki Apple Watch.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań89
Data aktualizacji19 lip 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Runtastic Six Pack Abs Workout, Trainer & Core Exercises ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)