AndroidZdrowie i aktywnośćTreningRuntastic Six Pack Abs Workout
Runtastic Six Pack Abs Workout ikona

Runtastic Six Pack Abs Workout1.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runtastic Six Pack Abs Workout to program, który pomaga w pracy nad mięśniami brzucha. Aplikacja zawiera kilka planów treningowych, które pozwalają na regularne i przemyślane treningi, także bez konieczności chodzenia na siłownię.

W aplikacji znajdziemy podstawowy plan treningowy, rozpisany na 10 dni. Na każdy dzień przewidziano cztery serie ćwiczeń, z których każde dotyczą innej partii mięśni brzucha. Po pobraniu programu Runtastic Music Player, ćwiczeniom może towarzyszyć muzyka, którą sterować będziemy bezpośrednio z aplikacji do ćwiczeń. To jednak dodatkowa funkcja, która nie stanowi o istocie aplikacji Runtastic Six Pack Abs Workout. Na użytkownika czeka też kilka filmów instruujących, jak wykonywać poprawnie wybrane ćwiczenia oraz motywujące cytaty.

Aplikacja Runtastic Six Pack Abs Workout jest darmowa, ale w tej wersji nie udostęnia wszystkich możliwości. Te czekają na użytkownika po wykupieniu wersji Pro za 19,99 zł lub po opłaceniu abonamentu w usłudze Runtastic Gold. Wtedy z aplikacji znikają reklamy, pojawia się za to dostęp do trzech poziomów trudności w ćwiczeniach, możliwość dodawania własnych planów treningowych, zaawansowane statystyki i dodatkowe porady motywujące.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań141
Data aktualizacji23 lip 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Runtastic Six Pack Abs Workout ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)