RuPy 2011 — Ruby i Python w Poznaniu

RuPy 2011 — Ruby i Python w Poznaniu

17.08.2011 12:17

Istotą konferencji RuPy jest zderzenie dwóch światów. Spotkanie daje wyjątkową możliwość porównania dwóch nowoczesnych bardzo dobrych języków programowania i powiązanych z nimi technologii.

Konferencja RuPy jest znana z tego, że zrodzone na niej pomysły wywodzące się ze społeczności obu języków łączą się w wyjątkowe, nierzadko gotowe do implementacji rozwiązania. Ponadto poprzez zaproszenie wyjątkowych, znanych na całym świecie prelegentów, organizatorzy mają nadzieję zainspirować utalentowanych programistów ze Wschodniej Europy i ustabilizować kanał komunikacyjny między wschodem a zachodem. Ogromną zaletą RuPy jest brak ortodoksyjnych miłośników jedynego słusznego języka programowania i ekspertów od marketingu. Spotkanie jest organizowane przez programistów dla programistów i ma na celu poszerzenie horyzontów, wymianę pomysłów i konfrontację opinii, oraz umożliwienie popisania się swoimi umiejętnościami podczas Hackatonu w Ruby i Pythonie.

Spotkanie odbędzie się w dniach 14-16 października w Poznaniu. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się i kupić bilet. Dodatkowe informacje oraz listę prelegentów można znaleźć na stronie domowej konferencji. Portal dobreprogramy objął projekt patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)