RuPy 2011 — Ruby i Python w Poznaniu

17.08.2011 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Istotą konferencji RuPy jest zderzenie dwóch światów. Spotkanie daje wyjątkową możliwość porównania dwóch nowoczesnych bardzo dobrych języków programowania i powiązanych z nimi technologii.

Konferencja RuPy jest znana z tego, że zrodzone na niej pomysły wywodzące się ze społeczności obu języków łączą się w wyjątkowe, nierzadko gotowe do implementacji rozwiązania. Ponadto poprzez zaproszenie wyjątkowych, znanych na całym świecie prelegentów, organizatorzy mają nadzieję zainspirować utalentowanych programistów ze Wschodniej Europy i ustabilizować kanał komunikacyjny między wschodem a zachodem. Ogromną zaletą RuPy jest brak ortodoksyjnych miłośników jedynego słusznego języka programowania i ekspertów od marketingu. Spotkanie jest organizowane przez programistów dla programistów i ma na celu poszerzenie horyzontów, wymianę pomysłów i konfrontację opinii, oraz umożliwienie popisania się swoimi umiejętnościami podczas Hackatonu w Ruby i Pythonie.

Spotkanie odbędzie się w dniach 14-16 października w Poznaniu. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się i kupić bilet. Dodatkowe informacje oraz listę prelegentów można znaleźć na stronie domowej konferencji. Portal dobreprogramy objął projekt patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)