Rusza Europejska Stolica Kultury 2016 we Wrocławiu. Program sprawdzicie w aplikacjach mobilnych

Rusza Europejska Stolica Kultury 2016 we Wrocławiu. Program sprawdzicie w aplikacjach mobilnych

Rusza Europejska Stolica Kultury 2016 we Wrocławiu. Program sprawdzicie w aplikacjach mobilnych
Łukasz Maślanka
15.01.2016 16:12, aktualizacja: 15.01.2016 16:24

Już za kilka chwil Wrocław oficjalnie wejdzie w rolę Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Z tej okazji w mieście odbędzie się mnóstwo wydarzeń, a program jest tak bogaty, że trudno się w nim połapać. Dlatego przygotowaliśmy dla Was zbiór przydatnych stron internetowych i aplikacji mobilnych, które ułatwią pomogą Wam odkryć program inauguracji Europejskiej Stolicy Kultury.

Wiele przydatnych informacji związanych z weekendem otwarcia ESK 2016 znajdziemy na oficjalnym miejskim portalu wroclaw.pl. Na jego łamach jest dostępna m.in. interaktywna mapa, na której zaznaczono siedem najważniejszych wydarzeń dni otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Obraz

Kompletna lista wydarzeń przygotowanych na inauguracyjne dni ESK 2016 we Wrocławiu czeka zaś na Was tutaj. Ten spis jest bardzo szczegółowy, co pozwoli dokładnie zapoznać się z ofertą kulturalną stolicy Dolnego Śląska na najbliższe dni. Przy niektórych pozycjach na liście znajdziemy też mapę, co pozwoli np. planować podróże po mieście od eventu do eventu.

Szukając najnowszych wieści o Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu, warto też zaglądać regularnie na jej oficjalną stronę internetową. Znajdziemy tam nie tylko aktualności o imprezach kulturalnych, ale także np. zaproszenia do udziału w projektach dla artystów lub ogłoszenia o przyznaniu grantów na działalność artystyczną, prowadzoną właśnie w ramach ESK 2016.

Szukającym informacji o wrocławskich wydarzeniach w ramach ESK 2016 z pomocą przyjdą też aplikacje mobilne. Organizatorzy wydarzenia zaprosili do współpracy zespół złożony z pracowników oraz studentów Politechniki Wrocławskiej. Jej owocem są przewodniki po Europejskiej Stolicy Kultury 2016, dostępne na urządzeniach z Androidem oraz iOS-em. Trzeba przyznać, że programiści wykonali sporo dobrej pracy. Oficjalne aplikacje wrocławskiej ESK działają bowiem płynnie, korzystanie z nich jest intuicyjne, informacje zawarte w nich są aktualne i dodawane na bieżąco, a programy wyglądają też nowocześnie i można korzystać z nich bez poczucia estetycznego wstrząsu.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Obie aplikacje pobierzecie z naszej bazy programów: Android, iOS.

Europejska Stolica Kultury 2016 we Wrocławiu to bardzo duży projekt – nie tylko pod względem finansowym, ale też organizacyjnym, logistycznym i informacyjnym. Zwłaszcza właściwa komunikacja może odegrać w nim kluczową rolę, bo przecież jakoś trzeba ułatwić mieszkańcom miasta oraz turystom w przekopaniu się przez ogrom oferty przygotowanej na ESK 2016. Tuż przed oficjalną inauguracją wygląda to nieźle, doceniamy zwłaszcza przygotowanie dopracowanych aplikacji mobilnych. Oby tak dalej!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)