Ruszyła rejestracja na CADMAT 2012 — Projektowanie i bujanie w chmurach

Ruszyła rejestracja na CADMAT 2012 — Projektowanie i bujanie w chmurach

15.09.2011 17:52

Rejestracja na ogólnopolskiego spotkania branży projektowej — CADMAT 2012. Znamy również tematy ścieżek edukacyjnych spotkań.

CADMAT to znakomita okazja dla projektantów do poznania najnowszych trendów i nowinek technicznych. Corocznie w spotkaniu biorą udział architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej oraz osoby zainteresowane tematyką CAD. W trakcie imprezy prezentowane są najnowsze funkcje programów Autodesk, plotery i stacje robocze oraz inne oprogramowanie i sprzęt niezbędne w pracy każdego projektanta.

W tym roku tematem przewodnim CADMAT 2012 będzie chmura, czyli przesłanie obliczeń poza komputer użytkownika. Zaprezentowane zostaną sposoby przyspieszania projektowania poprzez wysyłanie obliczeń do chmury - stąd nazwa tegorocznego spotkania: CADMAT 2012 – Projektowanie i bujanie w chmurach. Na zakończenie spotkania goście zaproszeni zostaną na wspólne biesiadowanie przy grillu.

Ścieżki edukacyjne CADMAT 2012 zostały wybrane na podstawie ankiety. Wybranych zostało 10 tematów kierowanych do projektantów i inżynierów z różnych gałęzi przemysłu: BIM – Pracowania Architektoniczna, BIM – Pracowania Konstrukcyjna, BIM – Pracowania Instalatora, Inżynieria, Infrastruktura, Geodezja, GIS, Projektowanie Przemysłowych Instalacji Rurowych, Zarządzanie Projektem i Dokumentacją Projektową, Wizualizacja na 1000 sposobów, Wprowadzenie do Analizy: MES, CFD, Kinematycznej, Projektowanie wielobranżowe, LAYOUT-y i Autodesk INVENTOR zaawansowany. Lista jeszcze nie jest zamknięta, więc warto raz na jakiś czas zaglądać na stronę organizatora.

Udział w CADMAT 2012 jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Należy pamiętać o wyborze odpowiedniej ścieżki edukacyjnej i zaznaczeniu chęci udziału w warsztatach komputerowych. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym spotkania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)