WindowsGryStrategiczneRycerze i Księżniczki

Rycerze i Księżniczki

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rycerze i Księżniczki to gra online twórców popularnego Klondike, w której zadaniem gracza jest wcielenie się w młodego mieszkańca wioski i dążenie do stworzenia własnego, rozległego królestwa. Wszystkie podejmowane decyzje wpłyną na drogę, jaką podąży wybrany tytułowy Rycerz lub Księżniczka.

Budowanie własnego Królestwa

Na początku gry można wybrać jedną z sześciu gotowych postaci. Każda z nich posiada swoją własną cechę i dziedzictwo, które w dany sposób pomoże w początkowych etapach rozgrywki. Dla przykładu Energiczna dama, dostaje buteleczkę, dzięki której można dodać sobie punktów energii potrzebnych do działań w grze, a Precyzyjny rycerz otrzymuje Dębotarczę podnoszącą szanse gracza w walce.

Okraszona średniowiecznym klimatem gra Rycerze i Księżniczki łączy w sobie elementy przygodówki, gry strategicznej i farmerskiej. Przygoda rozpoczyna się na zdziczałym terenie porośniętym chwastami oraz pełnym budynków wymagających remontu. Zadaniem gracza będzie więc doprowadzenie terenu do ładu i rozbudowanie swojego królestwa.

Ponadto każdy rycerz będzie brał udział w turniejach rycerskich, a wygrana w nich zapewni nowe przydatne dla jego królestwa zdobycze. O wygranej zadecydują zbroja, broń i umiejętności gracza. Te pierwsze w miarę bogacenia się będzie można wymieniać na coraz lepsze. Mechanika pojedynku wymaga od gracza wprawy oraz sprytu, każda pochopna decyzja może zaważyć na wygranej rycerza, szczególnie w walce z rycerzem o sławie większej od naszej.

Ponieważ Rycerze i Księżniczki to gra online, jedynym wymaganiem do uruchomienia i płynnej rozgrywki będzie stabilne łącze internetowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlinga
Liczba pobrań53
Data aktualizacji9 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)