WindowsAkcesoriaInne akcesoriaSafeSafe

SafeSafe

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SafeSafe to dostępna z poziomu przeglądarki internetowej aplikacja stworzona na bazie wytycznych WHO, której zadaniem jest ocena ryzyka COVID-19.

Jak korzystać z SafeSafe?

SafeSafe udostępnione zostało w formie aplikacji webowej, co oznacza, że aby z niej skorzystać nie musimy nic pobierać ani instalować. Aplikacja dostępna jest bezpośrednio z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Po uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o podanie kilku podstawowych, ale niezwykle istotnych z punktu widzenia oceny ryzyka informacji. Ważne jest, aby na wszelakie pytania odpowiadać rzetelnie i zgodnie z prawdą. SafeSafe zapyta nas m.in. o wiek, choroby przewlekłe, uczulenia, czy palimy papierosy oraz czy występują u nas jakieś objawy typu duszność, kaszel, katar itp.

Po zakończaniu ankiety otrzymamy informację o tym, w której grupie ryzyka się znajdujemy oraz czy mamy aktualnie podejrzenie choroby. Aplikacja w kolejnym kroku informuje nasz o działaniach profilaktycznych. Oferowany jest również dziennik stanu zdrowia, ułatwiający śledzenie przebiegu objawów, jeśli takie się pojawią. Posiadanie szczegółowych informacji może pomóc w ewentualnym leczeniu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSafeSafe
Liczba pobrań2 235
Data aktualizacji26 mar 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)