WindowsAkcesoriaMenedżery plikówSaladin

Saladin1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Saladin to prosty, darmowy menadżer plików oferujący wszystkie podstawowe funkcje do zarządzania danymi na dysku twardym. Warto nadmienić, że aplikacja została stworzona przez Polaka.

Podobnie jak większość tradycyjnych menadżerów plików, również Saladin oferuje dwupanelowy układ interfejsu, za pomocą którego możemy zarządzać danymi na komputerze. Wśród funkcji dostępnych w polskim menadżerze plików znajdziemy m. in. możliwość kopiowania, przenoszenia i usuwana danych, porównywarkę plików i katalogów, podstawowe wsparcie dla protokołu FTP oraz wbudowaną wyszukiwarkę plików i katalogów. Ponadto aplikacja oferuje możliwość tworzenia listy ulubionych lokalizacji na dysku twardym.

Program został wyposażony również w zintegrowaną przeglądarkę plików tekstowych, binarnych oraz najpopularniejszych formatów graficznych (PNG, JPEG, GIF, BMP, TIFF, ICO i SVG). Autor zadbał także o obsługę formatu ZIP. Z poziomu interfejsu Saladina użytkownik może bez większych problemów przeglądać zawartości archiwów ZIP, jak również tworzyć nowe korzystając z opcji spakuj.

Saladin korzysta w pełni z powłoki Windows Shell i stanowi ciekawą alternatywę dla domyślnego menadżera plików oferowanego przez system. Menadżer pozwala również na zdefiniowanie zewnętrznych narzędzi do przeglądania plików, edycji tekstu czy porównywania plików.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 423
Data aktualizacji31 sty 2019
Rozmiar pliku7.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)