WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiSamplitude Music Studio
Samplitude Music Studio ikona

Samplitude Music Studio2019

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Samplitude Music Studio to profesjonalny program do tworzenia muzyki. Można w nim nagrywać kolejne ścieżki, komponować, miksować, korzystać z syntezatorów, sampli i wreszcie przeprowadzić końcowy mastering utworów.

Samplitude Music Studio zawiera kilka wirtualnych instrukentów muzycznych, które można wykorzystać do produkcji. Znajduje się tu także zaawansowany automat perkusyjny i sampler. Wtyczki do masteringu, filtry i efekty akustyczne zostały zintegrowane z interfejsem programu, dzięki czemu praca jest łatwa i intuicyjna.

Program świetnie radzi sobie z obsługą MIDI, także z MIDI Learn. Z pomocą odpowiedniego interfejsu można z nim uzywać wtyczek VST3, VST2, ASIO, ReWire, MC i MTC. Nagrywanie może odbywać się od razu na kilku ścieżkach jednocześnie. Podczas nagrywania można włączyć także akompaniament dla instrumentów klawiszowych lub gitar.

W programie można także edytować i wyświetlać nuty kompozycji, a także przygotować je do wydruku.

Wersja próbna działa 7 dni bez rejestracji. Darmowa rejestracja pozwala korzystać z niego przez 30 dni.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 134
Data aktualizacji24 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Samplitude Music Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)