Samsung dosłownie nakarmi posiadaczy swoich smartfonów. W restauracjach dostaną specjalne menu

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Piotr Urbaniak

17.05.2019 15:56

Choć łatka prestiżu i luksusu przylgnęła przede wszystkim do Apple'a, inni producenci, co zrozumiałe, nie chcą składać broni. W najnowszej akcji promocyjnej, nakierowanej na budowanie u klienta poczucia elitaryzmu, Samsung proponuje posiadaczom swoich smartfonów dania na wyłączność w wybranych restauracjach. Niedostępne dla innych.

W menu lokali gastronomicznych pojawiają się kody AR, które – po zeskanowaniu – ujawnią dodatkowe dania. Kody przygotowano tak, aby interpretował je tylko sprzęt Samsunga.

Akcja rusza na terenie Wielkiej Brytanii i póki co obejmuje cztery tamtejsze sieci: Bill's, The Breakfast Club, Patty & Bun i Pizza Pilgrims. Nie wykluczone jednak, że jeśli pomysł marketingowców się sprawdzi, trafi do innych zakątków Europy lub nawet świata.

– Wszystko, co musisz zrobić, to wejść do ulubionej restauracji (lub wszystkich, jeśli masz takie życzenie), znaleźć tajne menu i poszukać kodu AR – czytamy na stronie promocji.

Co ciekawe, ta nietypowa oferta, jak deklaruje producent, skierowana jest do wszystkich posiadaczy urządzeń z rodziny Galaxy. Czyli nie musi to być akurat najnowszy, flagowy model S10. Do kiedy potrwa akcja, nie ujawniono. Zresztą, podobnie nie ma żadnych wiążących deklaracji na temat jej ewentualnego rozszerzenia o inne lokale czy państwa.

Bądź co bądź, wszystkim posiadaczom smartfonów Samsunga, mieszkającym na terenie UK, pozostaje życzyć smacznego. Skosztujcie wyjątkowości ze smakiem, panie i panowie ;)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)