Samsung Galaxy Note 7 wybuchł i spalił Jeepa. Pamiętajcie o akcji wymiany!

Samsung Galaxy Note 7 wybuchł i spalił Jeepa. Pamiętajcie o akcji wymiany!

08.09.2016 18:49, aktual.: 08.09.2016 19:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lepszego prezentu Apple nie mogło sobie wymarzyć. Dzień popremierze iPhone’a 7, flagowy smartfon głównego konkurenta, modelktórego sprzedaż została wstrzymanajako zagrażającego życiu i mieniu jego właścicieli, wywołałfatalny w skutkach pożar. Na szczęście nikt nie zginął – aleniewiele brakowało.

Jak donoszą media amerykańskie, Nathan Dornacher z miasta St.Petersburg na Florydzie wybrał się autem (Jeep Grand Cherooke) zeswoją żoną na garażowe wyprzedaże. Na jednej z nich kupiłbiurko dla córki. Gdy wrócił do domu i zaczął wyładowywaćzakupiony mebel, pozostawił w samochodzie swój nowy smartfon,Samsung Galaxy Note 7.

Obraz

Kiedy rodzice po powrocie powiedzieli swojej ośmioletniej córce,by wsiadła do auta, to wspólnie wybiorą się jeszcze na jakieśzakupy, nagle zareagował pies pana Dornachera. Zwrócił jego uwagęna to, że coś złego się dzieje. Gdy mieszkaniec St. Petersburgawyszedł przed dom, zobaczył swoje płonące auto.

Pytany przez lokalną telewizję przedstawiciel Samsungapodkreślił, że bezpieczeństwo klientów jest kwestiąpriorytetową, a firma wie o wypadku i robi co może dlaposzkodowanego. Przypomniał również, że każdy może skorzystaćz programu wymiany Samsungów Galaxy Note 7 na nowe, nie stwarzającezagrożenia pożarowego.

Szacuje się, że łączny koszt globalnej operacji wymianywyniesie przynajmniej 1 miliard dolarów. Mimo że Samsung utrzymuje,że jedynie 24 egzemplarze na każdy wyprodukowany milion grożąryzykiem eksplozji, konsekwencje PR-owe są znacznie poważniejsze.Zobaczymy, ilu użytkowników Note 7 wymieni swoje telefony po prostuna nowego dużego iPhone’a 7 Plus.

Jeśli jesteście posiadaczami Samsunga Galaxy Note 7, powinniście odwiedzić stronę programu Note 7 Exchange. Tam znajdują się wszystkie informacje dla klientów z Polski.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)