Samsung Galaxy S10 w Microsoft Store. Są też inne telefony z Androidem

Samsung Galaxy S10 w Microsoft Store. Są też inne telefony z Androidem
Piotr Urbaniak

10.03.2019 13:58

Microsoft nie żartował, sugerując przesiadkę z Windowsa 10 Mobile na Androida. Dziś firma z Redmond idzie o krok dalej i sama zaczyna sprzedawać urządzenia z systemem Google.

Do oferty Microsoft Store trafiły wszystkie trzy najnowsze smartfony Samsunga, a mianowicie Galaxy S10+, S10 oraz S10e. Ich ceny są zgodne z założeniami producenta i wynoszą, odpowiednio, od 850, 900 i 1 tys. dol. Ponadto za 130 dol. nabyć można słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds.

Wszystkie urządzenia są na stanie magazynowym, a Microsoft gwarantuje błyskawiczną wysyłkę. Jakby tego było mało, w katalogu widnieją także inne telefony z systemem Android.

Źródło: Microsoft Store / Softpedia
Źródło: Microsoft Store / Softpedia

Co zaskakujące, ceny niektórych z nich okazują się naprawdę atrakcyjne. Przykładowo, model Razer Phone 2 wyceniono na 500 dol., podczas gdy nominalnie kosztuje aż 300 dol. więcej. To jednak tylko chwilowa promocja. Idąc dalej, w Microsoft Store znajdziecie m.in. Galaxy S9 za 600 dol., a także ROG Phone'a za 900 dol. z gratisowym plecakiem ROG Voyager Backpack w zestawie.

Szkoda tylko, że oferta jest przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców USA. W europejskich wersjach sklepu, czy to polskiej czy jakiejkolwiek innej, póki co nie znajdują się żadne smartfony. Jednak być może, kiedy pomysł wypali, propozycja pojawi się również na Starym Kontynencie.

Oprogramowanie znów kluczem

Patrząc z biznesowego punktu widzenia, zachowanie firmy z Redmond nie powinno nikogo dziwić. W końcu z Samsungiem podpisali umowę, na mocy której telefony z rodziny Galaxy mają preinstalowane oprogramowanie Microsoftu, takie jak Office, OneDrive, Skype czy LinkedIn.

Każdy inny producent generuje natomiast rynek zbytu, wobec którego ciężko przejść obojętnie, zwłaszcza nie mając w ofercie własnych urządzeń i adekwatnego systemu mobilnego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)