Samsung i Android 10: Pełna lista urządzeń objętych aktualizacją. Są istotne nieobecności

Samsung i Android 10: Pełna lista urządzeń objętych aktualizacją. Są istotne nieobecności

(fot. Shutterstock.com)
(fot. Shutterstock.com)
Piotr Urbaniak
19.09.2019 10:52, aktualizacja: 19.09.2019 11:19

Które smartfony i tablety Samsunga otrzymają oficjalną aktualizację do Androida 10? Na to pytanie odpowiada materiał opublikowany przez AndroidPure, który ponoć wyciekł bezpośrednio od koreańskiego producenta. Lista obejmuje kilkadziesiąt modeli, ale są istotne nieobecności.

Samsung zdaje się kontynuować zasadę dwóch dużych aktualizacji dla każdego flagowca, a więc Androida 10 otrzymają przede wszystkim serie Note10 i Galaxy S10, a także Note 9 i Galaxy S9. Nie otrzymają go natomiast Note 8 i Galaxy S8. Jak wiadomo, obie te konstrukcje zadebiutowały jeszcze z Androidem 7, by w międzyczasie doczekać się już dwóch obiecywanych update'ów.

Co jednak ciekawe, Samsung nie zapomina tym samym o sprzęcie z niższej półki, choć również mowa tu o konstrukcjach na rok 2018 i nowszych. Uwzględniony został nawet wyjątkowo ekonomiczny Galaxy J3, jak również jego duchowy następca – A10. Tak więc nie wygląda to najgorzej.

(fot. AndroidPure)
(fot. AndroidPure)

Pełna lista przeznaczonych do aktualizacji smartfonów i tabletów Samsunga widnieje powyżej. Jak dodaje AndroidPure, program beta dla Note10 powinien ruszyć w przeciągu kilku tygodni. Dokładne terminy poszczególnych aktualizacji nie są jednak znane, co tyczy się również tegorocznego flagowca. Posiadaczom wyżej wymienionych urządzeń pozostaje uzbrojenie się w cierpliwość.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)