Samsunga Galaxy Note 9 jeszcze nie ma, a już powstają jego kopie

Samsunga Galaxy Note 9 jeszcze nie ma, a już powstają jego kopie

Samsunga Galaxy Note 9 jeszcze nie ma, a już powstają jego kopie
Kamil Zarzycki
19.07.2018 12:18, aktualizacja: 19.07.2018 12:44

Za każdym razem, gdy nowy smartfon trafia na rynek lub pojawiają się o nim jakiekolwiek informacje jeszcze przed premierą, kilka podziemnych firm próbuje skopiować dany model na różne sposoby. Czasami finalny produkt potrafi być zaskakująco podobny do oryginału, lecz w tym przypadku twórcy chyba zapomnieli o kluczowych cechach najnowszych Samsungów. Oficjalna prezentacja modelu Galaxy Note 9 ma nastąpić w przyszłym miesiącu, jednak zdjęcia gotowych podróbek produktów już można znaleźć w Internecie, a dokładniej na profilu jednego z użytkowników Twittera.

Urządzenie można zobaczyć w trzech wersjach kolorystycznych, w których spodziewamy się Note 9 – czarnym, niebieskim i złotym. Żadne informacje na temat specyfikacji podróbki telefonu nie zostały podane, więc nie wiemy jakie podzespoły posiada. Zdjęcia ekranu smartfona pokazują, że interfejs Samsung Experience UI został przekopiowany dość przekonująco, jednak tapeta wygląda bardziej jak z czasów Note 8.

Ze wszystkich stron ramka wyświetlacza telefonu jest widocznie grubsza nawet od tej z ubiegłorocznego Note 8, a zakrzywione wzornictwo jest tu tylko z nazwy. Wystarczy, że choć raz miało się wcześniej w ręce oryginalnego Samsunga Galaxy Note 8, by zorientować, że się z prezentowany Note 9 to tylko nieudany naśladowca. Na pierwszy rzut oka smartfon wygląda bardziej jak źle skonstruowany Pixel 2 XL. Poza tym, coś zdaje się być nie tak z modułem kamery z tyłu. Miejsce, w którym powinien znajdować się jeden z aparatów, wydaje się nie być wyposażone w obiektyw.

Źródło: Twitter
Źródło: Twitter

Jesteśmy pewni, że wraz z upływem czasu oraz kolejnymi informacjami na temat specyfikacji Galaxy Note 9, w Sieci zaczną się pojawiać kolejne tego typu projekty, będące coraz dokładniejszymi kopiami wciąż nieodstępnego jeszcze oryginału. Na razie tylko uprzedzamy – trzeba zwracać uwagę na to, co się kupuje, a najlepiej i najbezpieczniej jest po prostu zaczekać na oficjalną prezentację produktu ze strony firmy Samsung. Przypomnijmy, że premiera Galaxy Note 9 spodziewana jest 9 sierpnia, czyli równo za trzy tygodnie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)