Santa Claus Vs The Ice Demons na Święta

Santa Claus Vs The Ice Demons na Święta

Redakcja
24.12.2010 21:03

W związku ze zbliżającym się weekendem oraz Świętami, w ramach cotygodniowej rozrywki jaką proponujemy na koniec każdego tygodnia, tym razem zachęcamy do gry Santa Claus Vs The Ice Demons - pozycji będącej czymś w rodzaju świątecznej wersji kosmicznej strzelaniny, w której głównym zadaniem gracza jest unicestwienie jak największej liczby przeciwników przy jednoczesnym, możliwie długim utrzymaniu się przy życiu i konsekwentnym powiększaniu własnego dorobku punktowego.

To w zasadzie klasyczny Space Shooter, do którego wplątano niewinnego Świętego Mikołaja wyznaczając mu niełatwą misję odzyskania wszystkich prezentów skradzionych tuż przed Bożym Narodzeniem przez zmutowane, śnieżne poczwary.

Grę Santa Claus Vs The Ice Demons można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje The Sly Trilogy, czyli odświeżonego na PS3 zestawu starszych platformówek, ruchowego Kinect Adventures, a także bajkowego Majin and the Forsaken Kingdom. Przyglądamy się również bliżej polskiej grze Anomaly: Warzone Earth.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)