WindowsMultimediaRozszerzenia multimedialne i kodekiSatsuki Decoder Pack

Satsuki Decoder Pack5.4.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Satsuki Decoder Pack to bezpłatny pakiet dekoderów i filtrów audio-wideo, umożliwiający odtworzenie na komputerze multimediów w większości dostępnych formatów - m.in. MPEG2, VP3/6/7, AC3/DTS, AAC/AAC+, MPC, APE, OFR, FLAC, TTA, AVI, OGM i MP4.

Pakiet wyposażony został we wszystkie niezbędne komponenty, które wymagane są do oglądania filmów na komputerze, i nic poza tym. W odróżnieniu do innych pakietów Satsuki Decoder Pack nie oferuje kodeków, przez co pakiet zajmuje na dysku mniej miejsca, a także nie powoduje konfliktów z wcześniej zainstalowanymi pakietami tego typu. Wspiera on system Windows od wersji 2000 wzwyż, a jego poszczególne składniki konfigurować można w specjalnym panelu kontrolnym. Z jego poziomu łatwo włączymy/wyłączymy wybrane filtry, zmienimy ich ustawienia, stworzymy kopie zapasową konfiguracji oraz ustalimy powiązania z wybranymi formatami wideo.

Najnowsza wersja Satsuki Decoder Pack aktualizuje takie komponenty jak FFDShow (4058), MPC-HC (1.53.3847), Gabest filter (1.53.3847) i w wydaniu 32-bitowym MadVR (0.79).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań12 928
Data aktualizacji17 lut 2020
Rozmiar pliku31.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)