WindowsNarzędziaInne narzędziaScanahand
Scanahand ikona

Scanahand7.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Scanahand to aplikacja pozwalająca na łatwe i szybkie tworzenie nowych czcionek TrueType. Oprócz niniejszego programu do wykonania czcionki konieczne jest również długopisu, skanera i drukarki.

Aby komfortowo stworzyć własną czcionkę w Scanahand należy wypełnić i wydrukować szablon, a następnie zeskanować go, by zapisać swoją pracę. Po wykonaniu tych czynności program generuje wówczas nowy szablon oraz sprawdza wygląd czcionki przed jej utworzeniem za pomocą odpowiedniego narzędzia. Opcjonalnie można także utworzyć czcionkę bezpośrednio w głównym oknie Scanahand za pomocą dołączonego edytora. Warto dodać, że aplikacja oferuje także możliwość umieszczania własnego podpisu w listach.

Czcionki przygotowane w Scanahand można następnie wykorzystać w dowolnym edytorze tekstu (np. Microsoft Word) lub też jakimkolwiek innym programie (między innymi podczas tworzenia prezentacji w Microsoft PowerPoint), jak również umieścić je na własnej stronie internetowej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań186
Data aktualizacji8 sty 2020
Rozmiar pliku10.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Scanahand ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)