WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuScanSpeeder
ScanSpeeder ikona

ScanSpeeder3.21

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ScanSpeeder to niewielkie, ale bardzo użyteczne narzędzie, potrafiące w znacznym stopniu usprawnić proces skanowania większej ilości zdjęć. Pozwala ono na jednoczesne przetwarzanie przy użyciu skanera kilku fotografii i zapisywanie każdej z nich do osobnego pliku TIFF i/lub JPEG.

Aplikacja pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje znacznie większe możliwości od standardowego oprogramowania do obsługi skanerów, które dołączane jest do tych urządzeń przez producentów. Stanowi ono niezbędne narzędzie użyteczne przy archiwizacji do postaci cyfrowej np. starych zdjęć rodzinnych. Z jego pomocą zeskanujemy kilka zdjęć jednocześnie, a następnie zapiszemy każde z nich do osobnego pliku na dysku, oszczędzając tym samym swój czas.

Wśród oferowanych funkcji znajdziemy m.in. opcje zapisu komentarzy do zdjęć w postaci tagów do plików graficznych, automatycznej lub ręcznej korekty orientacji i krzywizny fotografii, odpowiedniej zmiany jakości (a przy tym także rozmiaru) zdjęć na potrzeby ich publikacji w serwisach społecznościowych lub przesyłania w załącznikach wiadomości e-mail, a także bezpośredniej publikacji wybranych grafik na profilu Facebook.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań7 382
Data aktualizacji25 sie 2022
Rozmiar pliku12.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
ScanSpeeder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)