WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychScanTransfer
ScanTransfer ikona

ScanTransfer1.4.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ScanTransfer to darmowe narzędzie, które pozwala przenieść zdjęcia oraz wideo zapisane w pamięci telefonu komórkowego z systemem iOS lub Android na dysk twardy komputera (tylko Windows) za pośrednictwem kodu QR.

W odróżnieniu od innych programów tego typu, ScanTransfer jest samowystarczalny, co oznacza, że nie trzeba instalować żadnej dodatkowej aplikacji na smartfonie. Trzeba jednak zrobić użytek z kamery iOS lub konta na Twitterze bądź Facebooku w celu zeskanowania kodu QR. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możliwe jest przesłanie ogromnej liczby plików w stosunkowo krótkim czasie z więcej niż jednego urządzenia jednocześnie.

Warto dodać, że podczas kopiowania danych za pośrednictwem ScanTransfer wszystkie pliki użytkownika są bezpieczne. Nie trafiają one do internetu, gdyż dochodzi tu jedynie do kopiowania danych między komputerem a smartfonem. Mimo wszystko oba urządzenia należy połączyć z tą samą siecią Wi-Fi.

Lista urządzeń z systemem operacyjnym iOS lub Android wspieranych przez aplikację ScanTransfer znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań456
Data aktualizacji2 lip 2021
Rozmiar pliku18.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ScanTransfer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)