WindowsGryPrzygodoweSCP: Containment Breach

SCP: Containment Breach1.3.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SCP: Containment Breach to darmowa gra przygodowa z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Poeregalis.

Akcja rozgrywa się na terenie tajnego laboratorium wypełnionego pogrążonymi w mroku korytarzami oraz pomieszczeniami. Jak nietrudno się domyślić, celem zabawy w SCP: Containment Breach jest nie tylko przetrwanie, ale również znalezienie drogi ucieczki. Aby to zrobić, musimy eksplorować poszczególne lokacje, szukając w nich ukrytych przejść, wskazówek i nie tylko.

SCP: Containment Breach zostało skonstruowane w taki sposób, by straszyć gracza za pomocą niepokojącej atmosfery budowanej dzięki umiejętnej grze światła i cienia, a także klimatycznej ścieżki dźwiękowej.

Warto dodać, że SCP: Containment Breach oferuje cztery stopnie trudności, w tym jeden, który umożliwia zdefiniowanie parametrów rozgrywki zgodnie z preferencjami użytkownika. Jeśli nigdy wcześniej nie graliśmy w horrory, powinniśmy wybrać najłatwiejszy poziom umożliwiający zapisywanie postępów w dowolnym momencie.

Rozpoczynając swoją przygodę z SCP: Containment Breach należy pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z dziełem niezależnej ekipy, która nie dysponowała wielkimi środkami, dlatego też oprawa graficzna produkcji, choć jest w pełni trójwymiarowa, pozostawia wiele do życzenia.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPoeregalis
Liczba pobrań1 018
Data aktualizacji17 mar 2019
Rozmiar pliku241.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)