SCREEN2EXE ikona

SCREEN2EXE3.7.2740

WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoSCREEN2EXE
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SCREEN2EXE to bezpłatny program do nagrywania sekwencji wideo z ekranu pulpitu. Aplikacja pozwala na przechwytywanie obrazu w najwyższej jakości, korzystając z wbudowanej technologii TrueColor. Przy użyciu programu możemy łatwo i szybko stworzyć dowolne prezentacje lub wideo-poradniki.

Program oferuje wygodny w obsłudze interfejs użytkownika oraz posiada prosty edytor do modyfikowania przechwyconego obrazu. Oprócz tego charakteryzuje się możliwością przechwytywania obrazu wraz z dźwiękiem (na przykład przy użyciu mikrofonu) oraz wysoką prędkością podczas nagrywania sekwencji wideo (do 30 FPS).

SCREEN2EXE pozwala na przechwytywanie całego ekranu monitora lub jego wybranego fragmentu. Po wykonaniu procesu nagrywania, program wyświetla dokładny rozmiar i czas trwania nagranego materiału wideo, którego możemy następnie zapisać na dysku twardym lub dokonać w nim drobnych modyfikacji przy użyciu specjalnego edytora.

W aplikacji znajdziemy również przydatne narzędzie Frame Optimizing do optymalizacji pliku wideo i zmniejszania jego rozmiaru na dysku twardym. Natomiast w dołączonym edytorze, użytkownicy mogą do modyfikowanego filmu dodawać różne teksty, obrazki, a także zastosować rozmaite efekty specjalne.

Uwaga!

  • W porównaniu do wersji komercyjnej SCREEN2SWF, program posiada pewne ograniczenia uniemożliwiające zapisywanie utworzonych filmów w formacie AVI lub SWF. SCREEN2EXE zapisuje przechwycone materiały wideo do pliku wykonalnego EXE.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 682
Data aktualizacji6 lip 2015
Rozmiar pliku4.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SCREEN2EXE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)