WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuScreenSnag
ScreenSnag ikona

ScreenSnag1.4.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ScreenSnag to darmowe i bardzo proste narzędzie do przechwytywania obrazu pulpitu komputera. Z jego pomocą sprawnie wykonamy zrzut ekranu, zawierający cały obszar ekranu lub wybraną jego część.

Program oferuje użytkownikowi niemal ascetyczny interfejs graficzny, w którym wszystkie dostępne opcje ulokowane zostały w głównym oknie programu. Pozwalają one tworzyć tzw. screeny, mogące obejmować całą zawartość ekranu, wskazany obszar lub dowolne okno aplikacji. ScreenSnag dysponuje sporym jak na tego typu narzędzie zbiorem opcji konfiguracyjnych, dzięki którym zdefiniujemy czy zrzut ekranu ma być skopiowany do schowka lub zapisany na dysku, dodamy do niego obramowanie, tekst z informacją o użytkowniku, który wykonał screena i czasie jego stworzenia.

Ponadto narzędzie wyposażone zostało w funkcje do skalowania wyjściowego obrazu, timer, pozwalający automatycznie wykonać zrzut po upływie zadeklarowanego czasu, a także definiowania czy na screenie widoczny ma być kursor myszki. Użytkownik może również wskazać czy po wykonaniu zrzutu ma być wyświetlany jego podgląd czy też będziemy go modyfikować w domyślnym edytorze graficznym. ScreenSnag umożliwia zapis każdej kombinacji ustawień w postaci profili, możliwych do wykorzystania w przyszłości podczas pracy z programem.

Gotowe obrazy możemy zapisać do plików w formacie BMP, PNG oraz JPG. W przypadku tego ostatniego możliwa jest także konfiguracja wyjściowej jakości obrazu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentWolfcoders
Liczba pobrań1 129
Data aktualizacji8 lut 2016
Rozmiar pliku1.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ScreenSnag ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)