WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceSecret Disk
Secret Disk ikona

Secret Disk2024.01

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Secret Disk to podstawowa i bezpłatna edycja ciekawego narzędzia, służącego do skutecznej ochrony cennych danych ulokowanych na naszym komputerze. Daje ono możliwość szybkiego ukrycia i zabezpieczenia hasłem prywatnych dokumentów, zdjęć, materiałów wideo itp., w taki sposób, aby nie były one widoczne dla innych użytkowników komputera.

Program podczas swojego działania tworzy specjalny wirtualny dysk, który pełni funkcję sejfu. Użytkownik może dodawać do niego dowolne dane (pliki i foldery) o różnym rozmiarze. Dostęp do wspomnianego dysku możliwy jest jedynie po poprawnym wpisaniu hasała (tzw. PIN-u) definiowanego podczas pierwszego uruchomienia narzędzia. W przeciwnym wypadku dane są niewidoczne, dzięki czemu nie jest możliwe dotarcie do żadnych plików ulokowanych w naszym sejfie. Co istotne, praca z wirtualnymi dyskami odbywa się w identyczny sposób jak ma to miejsce w przypadku standardowych woluminów.

Secret Disk stanowi doskonałą propozycję dla początkujących użytkowników, którzy chcieliby szybko i wygodnie zabezpieczyć swoje pliki. Nawet takie sytuacje jak awaria systemu czy sprzętu nie dadzą niepowołanym osobom dostępu do naszych prywatnych danych - wyłączenie/restart komputera powoduje automatyczne zamknięcie naszego sejfu.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentAgenia, GmbH.
Liczba pobrań1 913
Data aktualizacji11 mar 2024
Rozmiar pliku2.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Secret Disk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)