Secrets Of Rome na weekend

Redakcja

01.06.2012 17:48

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Secrets Of Rome - niezwykle wciągającą, utrzymaną w klimacie przygody i owianą przyjemną fabułą grę logiczną.

Wcielając się w rolę młodego chłopaka o imieniu Marcus przenosimy się w czasy legendarnego Imperium Rzymskiego. Chłopak za namową ojca wyrusza w daleką i pełną przygód drogę, na której napotyka szereg zadań i misji. Ich wykonanie ma przynieść upragniony cel w postaci dotarcia do Starożytnego Rzymu.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("SecretsOfRome360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 111, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"SecretsOfRome-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120531140338.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/SecretsOfRome-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/SecretsOfRome-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/SecretsOfRome-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/SecretsOfRome-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Gra polega na odnajdywaniu skrupulatnie i bardzo precyzyjnie poukrywanych przedmiotów na przedstawianych kolejno planszach. Z początku stawiane przed nami zadania mogą wydać się łatwe, ale wraz z przebiegiem gry szukane obiekty są coraz mniej widoczne i coraz lepiej zamaskowane. Z czasem przybywa również sekretnych miejsc zawierających zaradnie zakamuflowane przedmioty. Wielokrotnie trzeba będzie cofać się do poprzednich lokacji, by móc je odkryć przy pomocy zdobytych w innym sektorze narzędzi.

Bez wątpienia główną przeszkodą utrudniającą prowadzenie poszukiwań jest ogólny rozgardiasz i nieporządek panujący na każdej z plansz, co skutecznie rozprasza naszą uwagę i dekoncentruje. Dodatkowo szukane przedmioty są innych rozmiarów i kolorów co ich pierwowzory. Są one też często ulokowane w ciemnych zakamarkach i do tego ustawione pod innym kątem. Na całe szczęście gra oferuje sprytny system pomocy, z którego możemy skorzystać co pewien czas.

Pomimo łatwych i prostych w opanowaniu zasad, nasza spostrzegawczość i koncentracja w trakcie gry zostaną poddane najcięższym próbom. Angażując się w rozgrywkę poświęcimy jej cały swój potencjał w postaci zmysłu obserwacji oraz szybkości orientacji.

Secrets Of Rome prezentuje dobrą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Posiada również swój specyficzny klimat przenosząc gracza w baśniowy świat podróży, tajemnic oraz przygody.

Grę Secrets Of Rome można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne.Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy test ciekawej zachęty do nabycia produktu w przyszłości, czyli Sniper: Hitman Challenge oraz recenzje niezłego RPG akcji od Capcom - Dragon's Dogma, a także radosnych wyścigów Joy Ride Turbo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)