Shark Attack na weekend

Shark Attack na weekend

Redakcja
27.04.2012 17:53, aktualizacja: 04.05.2012 11:26

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Shark Attack - świetną platformówkę 2D z Kennym, sympatycznym płetwonurkiem, w roli głównej.

Chłopak podejmuje się zadania odnalezienia skarbu skradzionego niegdyś przez piratów jego rodzinie. Oswobodzone z rąk piratów, pełne magicznej mocy przedmioty zatonęły jednak gdzieś w bezkresnych głębiach oceanu. Kenny chyba nie zdaje sobie sprawy z ogromu zadania jakie postawił przed sobą.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("SharkAttack360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 83, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"SharkAttack-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120427174527.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/SharkAttack-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/SharkAttack-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/SharkAttack-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/SharkAttack-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Tytuł przenosi nas w podwodny świat oceanu, w którym sterujemy ruchami naszego bohatera. Zasady gry są proste, poruszając się w oceanicznych czeluściach przemierzamy tereny pełne zasadzek i pułapek celem odnalezienia określonej liczby ukrytych tam artefaktów pozwalających na przejście do następnej planszy i kontynuowanie misji.

Na swojej drodze napotykać będziemy szereg mieszkańców podwodnego świata, którzy na ogół nie będą do nas pozytywnie nastawieni. W związku z tym trzeba zachować ostrożność i zwracać na nich szczególną uwagę. Z układu na układ droga będzie coraz trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane będą coraz bardziej karkołomne zadania.

Shark Attack to sympatyczna i wciągająca pozycja, która momentami będzie wymagała od gracza dużej zręczności. Dzięki dopracowanej grafice i miłej muzyczce całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie.

Grę Shark Attack można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję sympatycznej produkcji logiczno-zręcznościowej The Splatters, niesamowitej gry wyczynowo-sportowej Trials Evolution, a także wyczekiwanego od dawna przez konsolowców Wiedźmina 2: Zabójców Królów w wersji na Xboksa 360.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (9)