Shazam ikona

Shazam1.2.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shazam to aplikacja do rozpoznawania utworów odtwarzanych w otoczeniu. Program działa w tle i nasłuchuje za pomocą mikrofonu w naszym Macu.

Aplikacja zagnieżdża swoją ikonę na pasku menu. Gdy na nią klikniemy, uzyskamy dostęp do rozpoznanych wcześniej utworów. Program wyświetla wykonawcę i tytuł piosenki. Mamy możliwość natychmiastowego odsłuchu danego utworu w usłudze Apple Music lub możemy przejść do witryny Shazam, która wyświetli więcej informacji o utworze oraz o wykonawcy.

Interfejs aplikacji jest minimalistyczny i elegancki. Dodatkowo z poziomu okna aplikacji mamy możliwość aktywowania lub dezaktywowania nasłuchiwania otoczenia, a także możemy ustawić, aby program uruchamiał się wraz ze startem systemu. W preferencjach systemowych można aktywować powiadomienia dla aplikacji Shazam, dzięki czemu będziemy na bieżąco informowani gdy nowy utwór zostanie rozpoznany.

Shazam dostępny jest także na platformy mobilne. Dzięki wersji na Maca nie musimy nawet sięgać po smartfona i uruchamiać na nim specjalnie aplikacji, ponieważ program cały czas nasłuchuje otoczenie. Shazam dostępny jest do pobrania w pełnej wersji za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań591
Data aktualizacji19 wrz 2017
Rozmiar pliku4.00 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Shazam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)