ShellMenuView ikona

ShellMenuView1.41

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ShellMenuView to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, pozwalające zarządzać opcjami dostępnymi z poziomu menu kontekstowego systemu Windows.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów program dostarcza wielu szczegółowych informacji o każdej dostępnej w menu kontekstowym pozycji. Z poziomu głównego okna dowiemy się jakie opcje znaleźć można w menu wyświetlanym po kliknięciu lewym przyciskiem myszy, a także o rozszerzeniach pliku, do których się odnosi, aplikacji, za które odpowiada, komendach, producencie czy kluczu w rejestrze.

ShellMenuView dysponuje funkcjami, z pomocą których wyłączymy/włączymy daną opcję, aktywujemy/deaktywujemy tryb rozszerzony oraz przygotujemy szczegółowy raport w postaci pliku tekstowego lub HTML.

Uwaga!

Udostępnij
ShellMenuView 1.41wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań1 003
Data aktualizacji15 kwi 2019
Rozmiar pliku0.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ShellMenuView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)