WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweShellMenuView
ShellMenuView ikona

ShellMenuView1.41

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ShellMenuView to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, pozwalające zarządzać opcjami dostępnymi z poziomu menu kontekstowego systemu Windows.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów program dostarcza wielu szczegółowych informacji o każdej dostępnej w menu kontekstowym pozycji. Z poziomu głównego okna dowiemy się jakie opcje znaleźć można w menu wyświetlanym po kliknięciu lewym przyciskiem myszy, a także o rozszerzeniach pliku, do których się odnosi, aplikacji, za które odpowiada, komendach, producencie czy kluczu w rejestrze.

ShellMenuView dysponuje funkcjami, z pomocą których wyłączymy/włączymy daną opcję, aktywujemy/deaktywujemy tryb rozszerzony oraz przygotujemy szczegółowy raport w postaci pliku tekstowego lub HTML.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań1 199
Data aktualizacji15 kwi 2019
Rozmiar pliku0.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ShellMenuView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)