WindowsGrafikaTworzenie ikonSib Icon Editor
Sib Icon Editor ikona

Sib Icon Editor5.19

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sib Icon Editor to przyjazny w obsłudze program do tworzenia i modyfikowania ikon. Przy użyciu aplikacji możemy również dowolnie edytować istniejące już ikony korzystając z wbudowanych narzędzi i specjalnych filtrów, a także wykonywać zrzuty ekranu i zarządzać biblioteką poszczególnych ikon znajdujących się na twardym dysku.

Sib Icon Editor umożliwia tworzenie lub modyfikowanie ikon dla systemu Windows Vista lub 7 w 32-bitowej głębi kolorów o wymiarach 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 128x128 lub 256x256. Oprócz tego możemy tworzyć ikony wklejając do programu dowolny plik graficzny, a także eksportować zmodyfikowane obrazki do formatu ICO, BMP, JPEG lub PNG.

Program został wyposażony w czytelny i wygodny w obsłudze edytor graficzny, w którym możemy projektować ikony na różne sposoby. W jego zasobach nie mogło zabraknąć narzędzi do duplikowania ikon i dodawania do nich różnych rodzajów tekstów oraz konwertowania grafiki do innego dowolnego formatu.

Poza standardowymi narzędziami do rysowania (ołówek, gumka, kroplomierz itp.), znajdziemy w nim również zestaw przydatnych funkcji i filtrów do wyostrzania i rozmycia grafiki, dodawania efektu przezroczystości oraz manipulowania barw i odcieni. Sib Icon Editor umożliwia również wyodrębnianie ikon z plików wykonywalnych i animowanych kursorów.

Uwaga!

  • Program Reg Organizer dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentSibCode
Liczba pobrań2 777
Data aktualizacji25 mar 2019
Rozmiar pliku7.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Sib Icon Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)