Sib Icon Editor ikona

Sib Icon Editor5.19

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sib Icon Editor to przyjazny w obsłudze program do tworzenia i modyfikowania ikon. Przy użyciu aplikacji możemy również dowolnie edytować istniejące już ikony korzystając z wbudowanych narzędzi i specjalnych filtrów, a także wykonywać zrzuty ekranu i zarządzać biblioteką poszczególnych ikon znajdujących się na twardym dysku.

Sib Icon Editor umożliwia tworzenie lub modyfikowanie ikon dla systemu Windows Vista lub 7 w 32-bitowej głębi kolorów o wymiarach 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 128x128 lub 256x256. Oprócz tego możemy tworzyć ikony wklejając do programu dowolny plik graficzny, a także eksportować zmodyfikowane obrazki do formatu ICO, BMP, JPEG lub PNG.

Program został wyposażony w czytelny i wygodny w obsłudze edytor graficzny, w którym możemy projektować ikony na różne sposoby. W jego zasobach nie mogło zabraknąć narzędzi do duplikowania ikon i dodawania do nich różnych rodzajów tekstów oraz konwertowania grafiki do innego dowolnego formatu.

Poza standardowymi narzędziami do rysowania (ołówek, gumka, kroplomierz itp.), znajdziemy w nim również zestaw przydatnych funkcji i filtrów do wyostrzania i rozmycia grafiki, dodawania efektu przezroczystości oraz manipulowania barw i odcieni. Sib Icon Editor umożliwia również wyodrębnianie ikon z plików wykonywalnych i animowanych kursorów.

Uwaga!

  • Program Reg Organizer dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Udostępnij
Sib Icon Editor 5.19wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
ProducentSibCode
Liczba pobrań2 734
Data aktualizacji25 mar 2019
Rozmiar pliku7.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Sib Icon Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)