WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychSideSync
SideSync ikona

SideSync4.7.5.203

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SideSync to praktyczne narzędzie kierowane do posiadaczy urządzeń mobilnych firmy Samsung i umożliwiające udostępnianie ekranu i danych bezpośrednio pomiędzy smartfonem lub tabletem a komputerem.

Dzięki tej stosunkowo niewielkie i prostej aplikacji możliwe staje się m.in. sterowanie urządzeniem mobilnym z poziomu komputera. Bez większych problemów możemy bez fizycznego kontaktu z urządzeniem nawiązywać połączenia głosowe czy odpisywać na wiadomości SMS korzystając z myszy i klawiatury podłączonej do komputera. O wszelakich przychodzących połączeniach i SMS-ach użytkownik informowany jest za pośrednictwem wyświetlanego na ekranie okienka.

Kolejną użyteczną funkcją SideSync jest wygodna i szybka wymiana plików pomiędzy urządzeniami przenośnymi, a komputerem. Wystarczy, że użytkownik z pomocą metody "przeciągnij-i-upuść" przeniesie wybrane dane. Opcja ta pozwala wygodnie dodawać załączniki do SMS-ów zlokalizowane na dysku komputera lub wzbogacać np. dokumenty tekstowe zdjęciami ze smartfonu.

Oprogramowanie SideSync dostępne jest dla systemów Windows oraz Mac OS. Jego obsługa jest bardzo prosta i ogranicza się do instalacji aplikacji na komputerze i urządzeniu mobilnym, a następnie połączeniu obu urządzeń (kablem USB lub w sieci WiFi). Aktualne wydanie SideSync wspiera smartfony z Androidem 4.0 lub nowszym oraz tablety z Androidem 5.0 lub nowszym.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań12 471
Data aktualizacji9 lip 2018
Rozmiar pliku48.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SideSync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)